Wakacje zazwyczaj kojarzą się z odpoczynkiem. Aby umilić sobie ten czas, większość ludzi decyduje się na wyjazd, który niestety wiąże się z wydatkami. Czasami koszt takiej podróży potrafi sporo namieszać w domowym budżecie, a nieraz na wakacje nad morzem czy jeziorem po prostu brakuje pieniędzy. Wtedy też wiele osób decyduje się na pożyczkę lub kredyt, który pozwolić pokryć koszty letniej wyprawy. Każdego roku firmy pożyczkowe organizują różnego rodzaju promocje, aby zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z ich usług. Jeśli więc planujesz wyjechać gdzieś na wakacje, ale brakuje Ci na to środków, rozważ skorzystanie z takiego rabatu. Poniżej znajdują się najciekawsze promocje wakacyjne.

Urodzinowy konkurs Vivusa

Obecnie najciekawsze promocje można znaleźć w Vivusie. Pierwsza z nich związana jest z tym, że ta popularna i ceniona firma obchodzi właśnie 5-lecie swojej działalności w Polsce. W związku z tym Vivus przygotował konkurs, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody. Aby zdobyć jedną z nich, wystarczy wziąć pożyczkę, zarejestrować się w konkursie, a następnie złożyć urodzinowe życzenia firmie Vivus – im bardziej kreatywne i oryginalne, tym większa szansa na wyróżnienie. Na uczestników czeka 100 voucherów o wartości 100 zł na allegro.pl, 30 rowerów lub 1000 zł, 10 bonów wakacyjnych wartych 6000 zł do wykorzystania na fly.pl oraz 3 samochody Nissan Micra lub jego równowartość, czyli 40 000 złotych. Aby mieć szansę na wygraną, trzeba się spieszyć, gdyż promocja trwa tylko do 31. lipca 2017 roku.

Pożyczając w Vivusie, można także odebrać bon wakacyjny o wartości 500 złotych do wykorzystania w biurze podróży fly.pl. Warunkiem podstawowym jest oczywiście skorzystanie z usług tego pożyczkodawcy. Jeśli decyzja o przyznaniu pożyczki będzie pozytywna, w ciągu jednego dnia wysłany zostanie SMS z kodem. Aby skorzystać z niego, wartość zakupów na fly.pl musi wynieść co najmniej 3000 zł. Trzeba także zaznaczyć, że bon wakacyjny jest ważny aż do końca bieżącego roku (31. grudnia 2017 r.), zatem pozostaje jeszcze mnóstwo czasu, by przy jego pomocy zafundować sobie podróż.

Wakacyjny konkurs Ferratum Bank

Nagrody czekają także na klientów Ferratum Banku. Aby wziąć udział w konkursie wakacyjnym organizowanym przez tę firmę, należy zaciągnąć pożyczkę na raty. Następnie trzeba wysłać wiadomość e-mail na adres konkurs@ferratumbank.pl z kreatywnym hasłem, w którym pojawi się zwrot „Wakacje z Ferratum Bank”. Slogan ma nawiązywać do wakacyjnego relaksu, którym może być m.in. zagraniczny wyjazd. W treści wiadomości należy podać swoje dane osobowe i numer pożyczki. Można także załączyć zdjęcie związane z odpowiedzią. Na uczestników konkursu czeka 150 kart podarunkowych o wartości 100 złotych do sklepu Decathlon, z których można korzystać zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym. Zgłoszenia można przesyłać do 31. sierpnia 2017 roku. Oferta ta zainteresuje przede wszystkim te osoby, które lubią uprawiać sport.

Inspiracje na wakacje – Pożyczka Plus

W konkursie wakacyjnym mogą brać udział także klienci Pożyczki Plus. Podobnie jak w dwóch powyższych firmach, podstawowym wymogiem jest zaciągnięcie pożyczki. Aby uzyskać nagrodę, należy poza tym wysłać inspirujące zdjęcie z wakacji za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie pozyczkaplus.pl. Każdy uczestnik otrzyma 50% rabatu na kolejną chwilówkę, a 5 osób, które prześlą najciekawsze fotografie – dostanie 100%. Darmowa pożyczka z pewnością zainteresuje klientów tego pożyczkodawcy. Warto zaznaczyć, że wiele firm oferuje nowym klientom darmowe pożyczki bez konieczności brania udziału w konkursie. Z drugiej strony jednak 100% rabat obowiązuje tu przy kolejnej pożyczce, co jest rzadkością wśród konkurencji.